gbo66.png

Встановлення ГБО у Луцьку

Ми розпочинали свою діяльність як СТО, яке спеціалізується на встановленні ГБО (газобалонного обладнання) 4 покоління на автомобілі усіх типів. Роботи з автомобілем виконує компетентний майстер з досвідом встановлення та обслуговування газових систем більше 5-ти років.

СТО Route 66 є авторизованим сервісним центром всеукраїнської мережі газових СТО Profigas.

pg-logo-4.jpg

Які переваги від встановлення газу на авто?

  • Ціна 1 л газу суттєво менша, за вартість бензину. Навіть при дещо вищій витраті газу (до 20%) – установка газобаллонного обладнання повністю окуплюється вже за 10 тис. км.
  • Октанове число газу - вище за 100 (при максимальному октановому числі бензину 86-95). Завдяки правильному налаштуванню ГБО двигун працює більш рівномірно, відсутня детонація.
  • Процес горіння газу чистіший, аніж згоряння бензину. В результаті залишається менше продуктів згоряння палива, як наслідок - менше забруднень потрапляє в моторне масло, а вихлоп - більш чистий та екологічний.
  • Встановлення ГБО на автомобіль в місті Луцьк не вимагає конструктивних змін двигуна. Процес експлуатації автомобіля на газу нічим не відрізняється від їзди на бензині. А сучасне електричне обладнання самостійно здійснює переключення з бензину на газ і навпаки, плавно і непомітно.
Group 9.png

Процес переобладнання автомобіля на газ

Консультація

Ви отримуєте консультацію від нашого працівника – вибираємо оптимальний комплект обладнання для вашого автомобіля, а також повністю прораховуємо вартість. Обираємо зручний для вас день для проведення робіт.

Встановлення

Встановлення ГБО займає всього 1 день. За цей час ми проводимо комплексну діагностику вашого автомобіля, здійснюємо монтаж всього необхідного обладнання, а також проводимо налаштування програмного забезпечення.

Документи та гарантія

При видачі автомобіля ви отримуєте повний пакет необхідних документів для перереєстрації транспортного засобу (внесення змін в техпаспорт), а також гарантію терміном на 3 роки або 100 тис. км пробігу.

Про газ на авто в Луцьку від СТО 66

Для більшості власників автотранспорту, знайома проблема постійного подорожчання палива. Витрати на заправку свого авто, з кожним роком тільки ростуть... Тому все частіше і частіше люди приймають рішення про встановлення газу на авто. Це досить правильне рішення, оскільки газобалонне обладнання 4 покоління, може суттєво скоротити ваші витрати.

Установка гбо в Луцьку, проводиться компанією ROUTE 66. Кваліфіковані фахівці, а також сучасне обладнання, служать гарантією якості виконаної роботи. Газобалонне обладнання для авто в Луцьку, відповідає всім стандартам безпеки. Балони, які встановлюються в СТО, обладнанні протипожежним клапаном AT02, що являється загальноприйнятою європейською нормою R67-01.

Гарантія на виконані роботи по установці ГБО четвертого покоління, може сягати 5 років. СТО ROUTE 66, займається установкою газового обладнання понад десять років і за цей час встигла попрацювати зі всіма типами автомобілів. Так що ви можете бути повністю впевненими в якості виконаної роботи.

Установка гбо 4 на ваш транспортний засіб має багато явних переваг, серед них:

  • Ви зможете зекономити понад п'ятнадцять тисяч гривень за перший рік користування.
  • Ваш двигун почне працювати більш рівномірно, оскільки октанове число газу перевищує сотню.
  • Продукт згоряння газу, набагато чистіший, ніж бензину. Тому перейшовши на газ, ви зробите послугу собі, а також навколишньому середовищу.

Скільки коштує поставити газ на авто в Луцьку?

В СТО 66 використовується газове обладнання від кращих світових виробників. Робота по його установці проводиться кваліфікованими фахівцями зі стажем понад десять років. При цьому цінник все одно залишається однією із переваг компанії. Сума послуги буде в основному залежати від кількості циліндрів вашого двигуна. Для того, щоб дізнатись точну ціну, можна звернутися по номеру телефону вказаному на сайті. Ви отримаєте кваліфіковану консультацію стосовно вартості переобладнання. Також ви можете уточнити всі технічні питання стосовно газового обладнання, які вас турбують. Перейшовши на газове обладнання, ви зможете окупити його вже в перший рік використання. Чим швидше ви перейдете на ГБО, ти швидше ви зможете забути про надмірні витрати на паливо.

gbo-4.png

ГБО на 4 циліндри

від 350 ЄВРО

gbo-6.png

ГБО на 6 циліндрів

від 560 ЄВРО

gbo-8.png

ГБО на 8 циліндрів

від 690 ЄВРО

Наш інстаграм