iStock-637294322.jpg

Заміна свічок запалювання

Якщо в автомобілі спостерігається підвищена витрата палива, повільне прискорення або важко запускається двигун - це одні з найпоширеніших ознак того, що у вас несправні свічі запалювання.

Коли потрібно замінювати свічі запалювання?

Не рекомендується чекати поки свічі запалювання вийдуть з ладу, адже поламані свічі можуть негативно вплинути на двигун. В середньому свічі запалювання служать до 30 000 км., багатоелектродні можуть прослужити до 50 000 км.

Якщо у вашому авто встановлено газ то вам потрібні спеціальні свічі із високою антикорозійністю та стійкі до високих температурних навантажень. Такі свічі можуть служити до 90 000 км. пробігу.

Зауважимо, що для перевірки свічок запалювання можна оглянути зазор між електродами на наявність нагару. Чорна суха сажа на електродах, а також збільшений зазор сигналізує про те, що свічку запалювання пора замінити.

Рекомендуємо звернутися на СТО66 у Луцьку для діагностики та заміни свічок запалювання. Більше інформації по заміні можете дізнатися зателефонувавши до нас на номер +38 067 139 89 89!

Наш інстаграм