zamina-shcheplennia.jpeg

Заміна зчеплення

Зчеплення в автомобілях можна вважати розхідним матеріалом. Адже з часом воно зношується і його потрібно замінити. Це відбувається через деталі, які піддаються процесу тертя, відповідно, з часом вони зношуються.

При спокійній їзді ресурсу зчеплення може вистачити на 200 тисяч кілометрів, але, якщо ви полюбляєте різко стартувати та крепко натискати на педаль газу то ресурс можна ділити на два або три. З іншого боку, досить часто щеплення “горить” у водіїв, які тільки навчаються їздити.

Що може сигналізувати про час зміни зчеплення?

  • Якщо момент “схоплення” відбувається у низу ходу педалі або у верхній точці;
  • Якщо педаль стала дуже тугою, швидше за все виходить з ладу “кошик” зчеплення;
  • Якщо при натиснутій педалі чутно виття або шум, а при відпусканні педалі він зникає;
  • Якщо при повністю відпущеній педалі зчеплення натиснути газ і оберти двигуна швидко зростають, а машина не прискорюється, або прискорюється дуже повільно, скоріш за все зчеплення пробуксовує. Зазвичай таке явище супроводжується характерним їдким запахом і димом з під капоту;
  • Якщо при заведеному двигуні і натиснутій педалі дуже туго вмикається передача – скоріш за все вижим зчеплення недостатній або диск втратив свою правильну форму (його “повело”).

Якщо ви помітили одну з перерахованих проблем то рекомендуємо звернутися на автосервіс СТО66 у Луцьку для діагностики та заміни зчеплення. За детальною інформацією звертайтеся за телефоном +38 067 139 89 89.

Наш інстаграм